| AndiDeVito a întrebat:

Vreu să-mi pun cercel pe penis...Credeți că voi atrage fetele mai mult dacă se va afla că eu am cercel pe penis? Fetelor, vi se pare mai atrăgător un băiet cu cercei pe mădular?

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

De ce nu-ti atarni si-o bomba? Atunci sigur ai fi senzatie!

| Nemessys a răspuns:

Pune-ti in alta parde da' nu acolo. laughing) Fetelor le fac si baietii cu,, una" normala. Si nu are rost sa faci asta doar ca sa atragi tu fete. Atragi numai proaste cu asta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, clar! Să-ți pui de jur împrejur așa că arată super sexi.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Eu zic sa-ti pui la creier un cercel, sa para mai atragator pentru gandirea ta (vad ca tot dispare)

| Danu55 a răspuns:

Hahahhahaha! nuuu.doar dacă-ți transformi penisul în fată. atunci pune-i ruj, sprâncene false.