| Valeee_9875 a întrebat:

Zice`ti`mi cateva alinturi dar asa mai deosebitebatting eyelashes ia s vedem :*

4 răspunsuri:
| MitroiBogdan a răspuns:

Un alint vine de la sine in functie de ce face persoana respectiva si sum se comporta, ca degeaba iti zic eu sa ii zici prietenei sau prietenului (nu sunt prea sigur pentru cine e) mata sau mat sau pui daca ea/el sa comporta ca o tigroaica/tigru sau mai stiu eu ce.
hai ca a vrut sa trisezi la faza asta este ca nu merge inspiratia zilele astea ca a fost cam cald. laughing

| VincentVlnt a răspuns:

Ingerash sau Printeso laughing eu asa ii spun si ei ii place la nebunie

| panasonic7 a răspuns:

Bebe / pisi / iubi / gurita mea / botoasa / boticu' meu

| AlinaCurca a răspuns:

Hm, sa vedem. Da, depinde de stare si de pereche, de cat va permiteti unul cu altul. Noi ne spunem bulina sau el imi spune pitic. Il mai fac bebelus, sunshine, dragoste...