| Radu_5166 a întrebat:

Ziceti-mi si mie ce parere aveti despre melodia asta:Dfundita!;); x:P http://www.youtube.com/watch?v=U_bN9ahe6_o&feature=feedl ik Scuze de categorie!:D

10 răspunsuri:
| GuessWho_8607 a răspuns:

Ai o lama?

| 666_7474 a răspuns:

Sa-mi spui cand e ziua ta sa-ti fac cadou un streang si un pistol cu 10 gloante, ca poate nu mori din prima.Manelist infect!

| Claudia a răspuns:

Nu imi plac manelele straight face asa ca eu zic ca e o melodie prosteasca :-& mai ales intonatie cu care o canta gen " aolooooooooooooo vai de mineeeeeeeeee de chin pe mineeeeeeeeeeeeee " laughing

| RedBullX a răspuns:

Hai pa wave cu maneaua ta cu tot tongue
Asta e TPU
nu este : gmtpu = Grupul manelistilor de pe TPU

| Nooooooonameee a răspuns:

ıı faına

| muzicaparty a răspuns:

O prostie

| Lesu22 a răspuns:

Anti manele!

| eduard28 a răspuns:

Urasc manelele si pe guta de asemenea.

| ROXY_5744 a răspuns:

Mie una nu imi plac manelele

| cnv a răspuns:

Mori dreacustraight face