| Adryana a întrebat:

A citit cineva "Soarele de la miezul noptii?" A observat careva ca in capitolul 13 se petrec multe intamplari care ar fi trebuit sa fie intr-un capitol mult mai indepartat? Adica, am impresia ca s-a sarit peste cateva capitole bune.

Răspuns Câştigător
| ReneesmeCullen a răspuns:

Buna! da am observat si eu, asta, dar tot mi-a placut.
pacat ca stephanie meyer nu a continuat cartea.
eu as fi vrut sa citesc mai multe lucruri gandite si din perspectiva lui edward, ca din a bellei, am citit destul.
eu sper sa continue cartea, sau macar sa scrie alta din perspectiva lui edward.
super carti.

please funda?

4 răspunsuri:
| LoveAngel223 a răspuns:

Da pentru ca midnight sun a fost furat din calculatorul lui stephanie meyer. Nu era cartea in sine erau niste idei de la care trebuia sa porneasca.

| Mary496 a răspuns:

Deci iti explic eu ca fan.
Midnight Sun e un draft inca.SM inca lucreaza la el.Acum o luna, la lansarea Eclipse ea a zis ca mai are cateva capitole de scris si ca ne promite ca pana la lansarea Zori de Zi o sa apara.

| Artemisia a răspuns:

Mersi mult de funda! traiasca twilight!

| ReneesmeCullen a răspuns:

Si totusi Breaking down a aparut si cartea nu a fost lansata...crying Oare SM s-a suparat chiar atat de tare ca cineva i-a furat schitele(care par a fi de fapt cartea in sine la cat de genisale sunt) incat o sa ne ia placerea de a citi cartile si din punctul de vedere al lui Edward? Nu i-a spus nimeni cat de dornci suntem sa citim produsul finit? Nu e corect sa platim atatea mii de oameni pentru greseala unuia singur crying