| zambetcald a întrebat:

Aveti un scris caligrafic happy, sincer?

11 răspunsuri:
| KattKatty a răspuns:

Eu scriu foarte urât. Nu am scris caligrafic laughing Tu cum îl ai? happy

| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Nimeni nu este perfect.Eu scriu ingrozitor laughing

| kar1GaNNN a răspuns:

Eu chiar scriu frumos, dar nu prea invat frumos laughing.

| zurick a răspuns:

Măi eu înainte(acum vreo 2 ani)aveam un scris mizerabil se numea ''miryameză''. Acum mi-am schimbat scrisul și ador să scriu chiar acum 10 minute scriam o rețetă uimitoare pentru mama.Tu?

| Northern a răspuns:

Depinde la ce materie.
In general,la mate scriu foarte frumos,la fizica destul de frumos, la chimie scriu urat(nu inteleg dupa), la istorie scriu frumos, la geografie am un scris mizerabil, iar la romana nu prea scriu.
Asta in general.La restul scriu dupa bunul plac.

| sublime89 a răspuns:

Deloc laughing

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Sincer, eu scriu caligrafic, chiar frumos.
Pe curând!

| Idc12345 a răspuns:

Hmm,pot sa zic ca scriu lizibil.

| Wehrmacht a răspuns:

Cred ca am vreo 3-4 tipuri de scris si habar n-am cu scriu asa, pur si simplu o fac si dupa cateva randuri se taie firu' cu tipul ala.

| Liviu a răspuns:

Nu, din pacate am un scris de 'doctor' nu mi-a placut caligrafia prea mult.Deci am un scris foarte urat laughing

| rocket a răspuns:

Eu scriu frumos, doar ca fac multi "porcusori" si mereu trebuie sa ma inarmez cu corectoare si picuri. Dar acum am gasit un roller, se numeste Ubers Fiktion -> http://bit.ly/1ueztO0, care e prevazut cu o guma care sterge cerneala. Dupa ce stergi poti sa notezi imediat pe deasupra, fara ca hartia sa se pateze.