| monica09 a întrebat:

Buna,am depus dosarul pentru admiterea in cadrul armatei.Am fost acceptata,momentan astept telefonul pentru sustinerea probelor sportive,dar, nu stiu..atunci cand ajung acolo e obligatoriu sa stau in caminul lor,sa fiu cazata acolo? as vrea sa merg cu alta persoana si de asta intreb. dau probele fizice si dupa cele scrise? Daca sunt admisa trebuie sa raman acolo? Cand incep scoala? Multumesc mult, m-ar ajuta foarte mult daca ati putea sa imi oferiti aceste informatii.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La ce scoala vrei sa sustii admiterea?

| monica09 explică:

Am depus dosarul la centrul de recrutare din Craiova si o sa dau probele la Alba Iulia, pentru subofiter in cadrul armatei.

| Tollo a răspuns:

Salut
Si eu am dat la armata, am primit telefonul dar nu mai merg pentru. ca m-am inscris la facultate, proba fizica e in august trebuie sa te prezinti la o unitate, eu mergeam la Alba...
In prima zi ai proba psihologica si vei sta la camin o noapte pana a doua zi cand vei avea probele sportive... daca il vei lua vei merge peste ceva timp la proba scrisa care nu stiu unde e...iti vor zice ei

| Tollo a răspuns:

Nu cred ca e obligatoriu sa stai acolo peste noapte