| Andreidașchevici112 a întrebat:

Bună. Am înțeles că evaloarea națională se postează pe un site cu 2 zile înainte de examen și este deblocat când începe examenul. Știe cineva site-ul? Dau funda

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, cei care l-au facut.

| sierra1 a răspuns:

"evaloarea națională" NU se postează nicăieri - dacă ai in cap subiectele ce se vor da!

| Frank51 a răspuns:

De unde ai înțeles așa ceva? laughing

| dullcat a răspuns:

Subiectele nu sunt postate nicaieri. In sala de examen, acestea sunt aduse in plicuri sigilate, tocmai pentru a nu incuraja frauda. Doar cei care fac subiectele stiu despre ce e vorba si teoretic, le este interzis sa comunice mai departe. Daca ar fi postate pe internet toti ar sti ce sa invete si ar luate note bune/maxime. Nu asa functioneaza.

| AndreaDanci a răspuns:

Nu sunt atat de prosti

| AndreaDanci a răspuns:

Dar totusi cat de disperat sa fii? Puneti mana si invatati ca daca si la mizeria aia copiati vai de viata voastra