| Anonimul366363 a întrebat:

Salut, poate sa ti se anuleze programarea pentru sala(examen teoretic școala de soferi)? Am vazut ca in ultimele zile nu mai erau locuri pentru a da examenul pana in 15 și azi s- au deblocat 3 zile, 8, 9,10 Aprilie( site oficial pentru programări drpciv).Si verifica numărul de pe fisa de școlarizare cu numărul pe care l-ai pus tu pe site când ti-ai făcut programarea? Mulțumesc.

1 răspuns:
| Denila123 a răspuns:

N-are cum sa se anuleze sala o poti da cand vrei tu, da sa nu fie in ultima zi cand expira scoala