| iKurapika a întrebat:

Am o intrebare. Eu sunt la turism si alimentatii si vreau sa ma transfer la mate-info. La ce voi da diferente?

OFER FUNDA!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca la matematica avansati si info!

| Ionut58282856 a răspuns:

Pai inainte sa dai diferentele cum se aproba? Pai trebuie sa ai media cel putin egala cu ultimul intrat in clasa aia de mate-info. Iar dupa ce dai diferentele poti sa intrebi pe profesori ca evident la matematica si informatica dar poate mai sunt desi nu cred. Succes cu transferu ala

| MagicOneT a răspuns:

Doar la info, in rest fizica, chimie, biologie si matematica faci si la turism.