| Agirl17 a întrebat:

am si eu o nelamurire. Am fost admisa la EAM la taxa am platit jumatate din aceasta, si dupa cea de-a doua repartizare am cazut la buget, acum.ce pot sa fac, să-mi recuperez banii?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte simplu, depui la facultate o cerere de restituire a taxei, motivand ca ai intrat pe loc bugetat.

| Agirl17 explică (pentru Ioandelasal):

La casierie?

| Agirl17 explică (pentru Ioandelasal):

La casierie?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Agirl17):

Cererea se depune la secretariatul facultatii si dupa aprobare mergi la casierie.

| Agirl17 explică (pentru Ioandelasal):

Si imi da banii pe loc?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Agirl17):

Daca are banii disponibili o sa-ti dea pe loc, daca nu o sa-ti spuna cand sa mergi dupa ei.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a recupera banii achitaţi trebuie să depui o Cerere de restituire a taxei de şcolarizare la Secretariatul facultăţii.
Precizezi şi motivul solicitării : ai fost repartizată la buget în urma redistribuirii locurilor.

Toate cele bune!