| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
As dori sa va întreb ce poți face cu modulul psihopedagogic 1 dar cu modulul 2?
Știți cât de mult te poți abate de la specializarea ta, ca să poți preda o alta materie?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cât de mult te poți abate de la specializarea ta, ca să poți preda o alta materie?"

oricât, până ajungi la "necalificat"

| Geany_Geanina_1994 a răspuns (pentru sierra1):

Nu știi la ce ma refer, întrebarea mea de baza era prima, dacă nu ai cunoștințe în domeniu, vezi-ti de treaba.

| sierra1 a răspuns (pentru Geany_Geanina_1994):

Geany (cu igrec) mamă, de unde știi tu că nu știu la ce mă refer? Intrebarea ta e strâmbă dar răspunsul meu e foarte corect.

Repet dacă ai probleme de ințelegere a unui text: ori"cât de mult te poți abate de la specializarea ta" - că de la un punct treci ca angajat NECALIFICAT.

Acu' ai priceput?