| Anonima5550121 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie toate profilurile de la liceele din Pitesti? M-ar interesa cel mai mult I.C.Bratianu si Dinu Lipatti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
1.Liceul de arta Dinu Lipatti din Pitesti,
-specializare:arhitectura, arte ambientale si design, arte plastice si decorative, muzica, nr de locuri 28, invatamant de zi, profil artistic la toate, limba predata:romana.
Adresa:strada Patrascu Voda, nr 2.
2.Colegiul National I.C.Bratianu,
-specializare:mate-info,mate-info germana, mate-info engleza, mate-info franceza, filologie-engleza, stiinte sociale, stiinte ale naturii.
Iti recomand sa te uiti si aici:
...n-pitesti/
Sper ca te-am ajutat cat de cat!
Pa, pa.