| Licurici_7465 a întrebat:

Care este cea mai mica medie cu care se poate intra la Liceul de Arte Dinu Lipatti din Pitesti?happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La lipatti dai proba nu exista medie de admitere si eu vreau sa intru acolo :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mica medie e de 6, 25

| MegaProXtreMm a răspuns:

Hei.Si eu tot in Lipatti vreau sa intru, si mereu mi-am pus aceasta intrebare legata de media de admitere.Fac meditatii acolo, si am auzit ca nu conteaza media pe care o ai atata timp cat stii sa dai din pensulalaughing [pe profil de arte pastice]..La actorie si muzica e alta chestie, la care se intra cam cu 8happy funda?