| Addrriiaannaaaa a întrebat:

Buna dimineataa TPU, am o intrebare. Eu am intrat la Chimie industriala si ingineria mediului la Universitatea Politehnica Timisoara si am prins chiar la buget.
Credeti ca am sanse de un camin bun? Sau nu e regula? Cei care sunteti sau ati terminat la Poli Timisoara, imi puteti oferi cateva detalii despre camine, eventual si de profesori daca ati terminat pe acelasi profil pe care eu ma duc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt încă la facultate, dar am primit acest link cu lista căminelor și numarul de persoana per cameră.
https://old.uvt.ro/studenti/spatii-cazare/

| mondaynight a răspuns:

Am vrut sa îți dau mesaj dar nu am rank suficient, dacă poți da-mi mesaj la nr acela