| Malvina24 a întrebat:

M-am inscris la facultatea de horticultura, specializarea ingineria si protectia mediului in agricultura la Universitatea din Craiova.Am intrat la buget(26). Cine mai este acolo? Imi puteti spune pareri? Am decis sa urmez in paralel si facultatea de psihologie la Facultatea Spiru Haret tot in Craiova.

Răspuns Câştigător
| irina22 a răspuns:

Si eu sunt tot acolo, dar nu sunt la zi, eu sunt la fr. ar trebui sa trec anul 3 acum, dar nu sunt atat de sigura ca voi mai continuua, eu fac 4 ani...anul 2 a fost extrem de greu si iti zic sincer rosca adrian, bazdoaca si ioacobescu sunt exagerat de nesimtiti, sunt foarte rai.in caz ca nu renunt, sper ca anul 3 sa fie mai usor, e foarte multa bataie de cap ...mult succes

| Malvina24 explică (pentru irina22):

Si eu sunt acum anul II. Vad cat e de greu! Am inteles ca anul III si anul IV va fi mai usor.

1 răspuns: