| Imidaifunditsa a întrebat:

In romanul La Medeleni de Ionel Teodoreanu vol.1 Olguta moare? Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Sincer, nu mai tin minte, dar stiu ca in vol 1 nu moare. parca in vol 2 era bolnava dar nu stiu daca a murit. am citit cand eram mica straight face

4 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Nu

| Imidaifunditsa explică (pentru Tynnna):

Atunci ce se intampla?straight face

| Tynnna a răspuns (pentru Tynnna):

Am mai citit pe internet cate ceva si vad ca era bolnava de cancer si s-a sinucis nesuportand gandul acesta. nu imi amintesc asta, nu stiu de ce, probabil nu am mai avut rabdare sa citesc pana la capat.

| sasu12 a răspuns:

Din cate stiu eu danut si olguta sunt frati si monica este infiata dar in niciun caz nu moare in primul volum