| PionInJoculVietii a întrebat:

Nu stiti daca as putea gasi notele de la simulari pe intenet. Daca da, pe ce site? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat din ce judeţ eşti şi ce "rezultate" doreşti...

Bănuiesc că te referi la Simularea Examenului de Evaluare Naţională.

Rezultatele ar TREBUI să fie afişate pe site-ul Inspectoratului Şcolar Judeţean!

De asemenea, poţi să le găseşti afişate la avizierul şcolii sau pe pagina web a şcolii ( dacă are aşa ceva )...

Toate cele bune.

| ijuuuuuuu a răspuns:

Bună.
Notele se afișează duminică sau în 2 săptămâni.
Abia domnii profesori corectează la greu.
Și vineri mai sunt simulări pentru cei de-a 12-a..deci, șanse nu sunt să apară chiar acum rezultatele.
Când vrei să le cauți întră pe site-ul acesta: http://edu.ro/

| Wă_Larii_1996 a răspuns:

laughing nu sunt afisate nici macar in scoli, cum sa fie pe internet? omg

| alinush202 a răspuns:

Sunt pe site-ul ministerului educatiei.dar nu cred ca sunt afisate inca

| Alex_Danalache_1996 a răspuns:

Nu cred, ca si eu le-am cautathappy

| Ombi a răspuns:

Nu sunt pe internet.Cand se vor afisa in scoli, atunci vor fi si pe internet.