| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Pentru cei din Pitesti: Ce puteți sa îmi spuneți despre profesorii din Odobescu, îmi recomandați liceul? Dacă aveți o părere va rog să-mi lăsați un răspuns.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii sunt profesori buni peste tot, doar perceptia copiilor ii face buni sau rai, pentru copii care invata profesorii sunt foarte buni, dar pentru copii puturosi si lenesi profesori sunt rai.

Acum totul depinde de tine nu de profesori, cat esti tu de constiincioasa si dispusa sa inveti, ca de nu esti... poti alege un liceu slab, ca cel de constructii sau agricol.