| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Pentru cei din Pitesti: Ce puteti sa imi spuneti despre C.N ION C BRATIANU? M-ar interesa in special chestii despre profesorii si anturajele din liceu. Daca aveti o parere va rog sa imi scrieti

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Găbiță mamă, cred că ar trebui să te intereseze CUM intri nu "chestii despre profesorii si anturaje".
Media de acces e peste 9!

| gabi11010 a răspuns (pentru sierra1):

În primul rand eu nu întreb de prost de bratianu am media sa intru ma interesează lucruri despre profesori/colectiv

| sierra1 a răspuns (pentru gabi11010):

" gabi11010 : În primul rand eu nu întreb de prost"

nu suntem siguri de asta
... cu plăcere

| gabi11010 a răspuns (pentru sierra1):

Dacă nu ai ce sa îmi zici ai putea sa nu mai răspunzi.