| Bobi34 a întrebat:

Buna seara TPU! Vreau sa dau la FMF Oradea, medicina generala, vreau sa stiu care sunt subiectele din care se da admitere? Stiu ca din biologie, dar ce anume mai exact?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce doresti tu nu este posibil sa stim noi, pentru sa subiectele sunt secrete, fiind facute de un grup foarte mic de profesori uneversitari si se deschid doar in ziua examenului.
Singura solutie ca sa ai sanse la medicina este sa inveti pe rupte, bilogia, chimia si anatomia, absolut toate lectile si chiar supliemntar, sa fii bine pregatit ca-i cocurenta enorma.