| Cryss29 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare referitoare la admitere medicina dentara stiu ca subiectele de la chimie au un grad mai mic de dificultate decat cele de la generala dar cele de la biologie au acelasi grad de dificultate? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| mOBSCENE a răspuns:

Ah, nu stiu cum e la Bucuresti. La Cluj, de ex, e aceeasi admitere si pentru generala si pentru stoma. Iar la Iasi e mai usor la stoma. Dar daca stii sigur ca la chimie e mai usor, cel mai probabil e si la bio. In orice caz, trebuie sa acoperi toata materia, nu sa te bazezi pe faptul ca subiectele sunt mai simple.

4 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

La ce facultate vrei sa dai?

| Cryss29 explică (pentru mOBSCENE):

La Carol medicina dentara

| mOBSCENE a răspuns (pentru Cryss29):

Ah, nu stiu cum e la Bucuresti. La Cluj, de ex, e aceeasi admitere si pentru generala si pentru stoma. Iar la Iasi e mai usor la stoma. Dar daca stii sigur ca la chimie e mai usor, cel mai probabil e si la bio. In orice caz, trebuie sa acoperi toata materia, nu sa te bazezi pe faptul ca subiectele sunt mai simple.

| Alexander5 a răspuns:

Nu, sunt mai usoare si la bio. Good luck!

| MarcyaEnjoy12041 a răspuns:

Biologia are acelasi grad de dificultate, biografia fiind aceeasi!