| Amalia1035 a întrebat:

Bună, sunt a X la sociale și vreau sa ma transfer în sem 2 la științe ale naturii. La ce dau diferente? Este prea târziu sa ma transfer? Dau fundă ????

Răspuns Câştigător
| theforceofgood a răspuns:

Diferente probabil vei da la chimie, biologie, matematica, fizica, cred ca cam la sase materii, dar ce este cel mai important este ca să te pricepi foarte bine la acele materii ca să te poți lua acele examene.

1 răspuns:
| FruttiFresh300 a răspuns:

Nu e târziu, poți sa te muti și din a 11 a, pentru că atunci începi să faci lucruri ce le vei folosi mai încolo, dar trebuie sa ai baza și la sociale mate, chimie, bio... Mai puțin spre deloc se face.