| sjemrnrh a întrebat:

Bună,sunt clasa a 8-a! Anul acesta dau examenul si imi doresc foarte mult să mă duc la Liceul cu Program Sportiv din Tg-Jiu. Daca este cineva la liceul acesta...vă rog din suflet să imi răspundeti la urmatoarele intrebari:
Când se dau probele? Când se fac inscrierile? Cu ce medie se intra? Ce sporturi se fac?(as dori volei)Ce fel de probe sunt? Daca aveti mai multe informatii, va rog să imi spuneti! Mulțumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate aceste informatii la aflii daca suni la secretariatul liceului respectiv si intrebi.