| MadalinaGabriela02 a întrebat:

Mă îndoiesc că am ales corect categoria, îmi cer mii de scuze pentru asta.

Sunt în clasa a opta și doresc să susțin probele pentru liceul militar (Breaza), așa că întrebările mele sunt:

Știe cineva când se țin aceste probe(psihologică, sportiva și examenul de admitere)?
Probele se susțin în orașul în care locuiești sau este necesară călătoria până la liceul la care doresc să intru?

Nu am reușit să găsesc răspunsurile acestor întrebări pe internet.
Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Octavian6999 a răspuns:

Du-te urgent la comisariat. Exista asa ceva in fiecare oras. Ma tem ca s-au terminat inscrierile. Cei de acolo te vor indruma pas cu pas. Succes!

| MadalinaGabriela02 explică (pentru Octavian6999):

Multumesc muult!

| MadalinaGabriela02 explică (pentru Octavian6999):

Dar nu cre ca s-au terminat, a venit marti un ofiter (?) care ne vorbea despre liceu, deci s-ar putea sa mai am ceva sanse...