| Conii25 a întrebat:

Am nevoie urgent de subiecte la balneofiziokinetoterapie si recuperare (BFKT) - UMF Craiova. As vrea sa ma orientez cam cat de greu este examenul, m-am pregatit doar pentru bacul la biologie dintr-o culegere, nu am citit din cartea aceea de clasa a11a care este in tematica si meditatii pentru BFKT nu mai am timp sa fac. Pe iternet nu am gasit grilele de anul trecut.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu o sa gasesti aici. Cauta pe Facebook grupuri de la UMF Craiova (ar trebui sa fie) si intrebi acolo (daca nu sunt deja postate de cineva).

2 răspunsuri:
| Conii25 explică (pentru Bondarel99):

Multumesc mult!

| Bondarel99 a răspuns (pentru Conii25):

Bafta :*