| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Am o dilemă care mă macină! Semestrul ăsta am dat 3 teste la matematică; unul l-am dat la timp, altul l-am dat cu întârziere și altul nu l-am dat deloc. La cel pe care l-am dat la timp (21 decembrie) am luat 8, 5. În prima săptămână după vacanță, am dat alt test pe care trebuia să-l dau cu o lună în urmă! Am luat tot 8, 5! Săptămâna trecută un coleg a făcut un test pentru matematică (un Google Form)! Ghici ce notă am luat? 8, 5! Joi trebuie să dau iar test! Ce ziceți?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Păi și care e dilema? Că ai luat numai 8, 5 sau că ai luat notă la un test la care nu te-ai prezentat? Poate de atâta ai făcut iar la testul fără prezență, profesoara a considerat că de atâta ești și nu te-a lăsat fără notă. Mare brânză