| FeTizZa a întrebat:

Cum se numeste cel mai nou windows xp? As vrea sa-mi schimb windows-ul si am auzit k acesta nu are cerinte mari. FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sp3 din cate stiam e cel mai nou din xp si da e cel mai stabil si nu are cerinte mari eu am unitate care merge si cu windows 7 dar tot la xp sp3 am ajuns aproape nici nu foloseste procesorul

3 răspunsuri:
| RazvanStefan a răspuns:

E sp3

| Misshaa a răspuns:

Windows 7 e cel mai bun, indiferent daca e vechi sau nou

| Senyorul a răspuns:

Este Sp3 are un prieten si ii merge foarte bine jocurile si aplicatiile si are placa de 512 Mb si ii merge beton calculatorul... Succes 1