| badboy_6643 a întrebat:

Jocul Alexander de ce nu merge pe windows 7
sau daca merge as vrea sa stiu si eu cum il fac sa mearga fara sa schimb windowsul.
Alexander este un joc de strategie putin cam vechi dar in anul acela a avut foarte mari vanzari dupa cate am auzit si eu.
Daca aveti windows SP3 vil recomand ca pe acel windows merge sigurwinking

Răspuns Câştigător
| soby47 a răspuns:

WINDOWS 7 E O PROSTIE pentru jocuri. si eu am avut multe jocuri faine (jocurile vechi )pe windows xp sp2 si mergeau f. bine. la windows 7 nu merg deloc... dar nu numai! de curand am cumparat emergenty 2012 care a aparut in 2010( mi s-a parut interesant) si ghici ce? nu merge! nu mai pun w7 niciodata straight face

2 răspunsuri:
| unknown3243 a răspuns:

Soby are dreptate! Windows 7 e o porcarie colosala la jocuri dar in rest e bun.

| badboy_6643 explică:

As putea schimba windowsul dar nu vreau pentru ca am cateva programe care merg pea cest windows si as vrea sa aflu daca merge jocul Alexander pe windowu 7