| Tiger7777 a întrebat:

se poate considera semn daca am ingrosat putin una sau doua litere la examen?

6 răspunsuri:
| Alindinu472 a răspuns:

Da

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. sigur ca nu

| AFR81 a răspuns:

Nu iti va lua nimeni drept semn asta.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Cred ca se considera, depinde acum cat de ingrosate sunt literele.

| paula238104 a răspuns:

În general, la examen. dacă îngroșezi o literă sau mai multe..se ia drept ca semn. oricum bafta

| Legion7X a răspuns:

Păi încercă să nu mai îngroși literele ia imaginează-ți o lucrare de BAC plină cu litere îngroșate eu nu cred arată ok ci constituie un punct minus.
Dar nu te speria bine că ai îngroșat maxim 2 că și nu mai multe că ști cum e ei mai puncteză și la scris etc.