| Adrianadiafg a întrebat:

Cam ce credeti ca va pica anul acesta la romana, la bac? Ma refer la partea 3. Profil real.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Basm sau nuvela...cum credem, cum nu credem, am vazut intrebarea asta de 100 de ori, daca eu zic ceva si altul altceva faci un sondaj sa vezi ce a zis majoritatea ca sa stii ce sa inveti? Trebuia sa inveti tot ca e prea banal ce faceti voi, sa vezi la facultate cum o sa fie dupa ce termini cu masterul si tot ce trebuie ca o sa zici ca bacul a fost prea usor. happy

1 răspuns:
| MaRIAN9889 a răspuns:

Daca ar fi asa, ce bine ar fi laughing