| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna carte a lui Stephen King dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| Dust a răspuns:

The Green Mile... O capodopera.

(Era raspunsul meu... imi cer scuze, nu mi-am dat seama ca nu eram logata pe site, am raspuns de pe e-mail, sorry)

5 răspunsuri:
| rebeca a răspuns:

"Bag Of Bones"

| luiza a răspuns:

De departe Orasul bantuit! dar nu am mai citit de el decat: Cell, IT, Shining.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Misery

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Green Mile... O capodopera.

| CartideCitit a răspuns:

Gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Stephen-King o colectie de carti scrise de Stephen King. Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!