| Losnams a întrebat:

Care profil vi se pare mai ok? Științele naturii sau mate info? Unde e mai ok?

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde si de ce iti place.De exemplu, eu am mers pe stiinte ca imi placea mult chimia si biologia si voiam sa fac si matematica.Dar nu mi-a placut informatica.In schimb, daca tie iti place informatica si nu esti pasionat de biologie sau chimie, mergi pe mate info

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Ți-aș recomanda științele naturii pentru că este un profil mult mai accesibil, mai interesant și mai usor în ceea ce privește matematica și conținutul ce se va da la examenul de bacalaureat. Depinde numai de tine unde vrei să dai, dar de preferat ar fi la acest profil.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu mai tu in sinea ta sti cu adevarat ce vrei sa faci si ce iti place, acum depinde numai de tine.

| StrongHeart a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi as fi ales stiintele naturii in loc de mate-info, dintre astea doua, dar fiecare are interese diferite.
Alege ce crezi ca ti se potriveste.

| Horus35 a răspuns:

Care te ajuta mai mult.