| anonim_4396 a întrebat:

Cat traieste un fluture?

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca traiesc o zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un fluture traieste o zi maxim

| morano a răspuns:

Daca vreti ceva tare jucati metin 2 ro o sa vedeti ce super e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floornu stiam ca fluturi setransforma in greieri

| rebela_3712 a răspuns:

In jur de o lunawinking

| edy79 a răspuns:

In jur de oluna doua depinde de specie, inperechere, depunerea oualer, si apoi moare

| George1000 a răspuns:

Puiadunatdingunoaie esti un cocalar retardat care ar trebui sa iti fie interzis accesul pe site-uri de genul asta unde cei ca tine nu au ce cauta

| Stan_Dory_1990 a răspuns:

O vara intreaga si jumatate de tam-
na.

| alice4stars a răspuns:

O zi. Doar atat.

| Costache_Ema_2002 a răspuns:

Un fluture se naste dimineata si moare seara! Sper ca te-am ajutat!