| Eusicamatat a întrebat:

Ce licee de informatica stiti?

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Spiru Haret, Mihai Viteazul, Cantemir Voda, Iulia Hasdeu, Geroge Cosbuc, C. A Rosetti, M. Sadoveanu, Lucian Blaga, foarte multe funda?

34 răspunsuri:
| eluboy13 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Pai si acum cum stai pe net?laughing
Da vreau sa stiu cu ce se ocupa parintii tai, ce masina ai, si ce iti place la mine! :*

| Eusicamatat explică (pentru Eusicamatat):

Auzi cauta si u o intrebare de-a mea ca asta imi cam face fite vb acolo :*

| eluboy13 a răspuns (pentru Eusicamatat):

Pai cu ce se ocupa parintii tai?
Ce calitati cauti la un baiat?
Si daca pot sa stau la tine pe durata ATP Bucuresti?

| Eusicamatat explică (pentru eluboy13):

Ok. tata are o firma de ancaltaminte mama e casnica lol am un BMW X5 si imi place la tine ca esti nu stiu simpatic dragut tie ce ati place la mine laughing