| ĂăăAlexandra a întrebat:

Ce licee de Mate si info stiti in constanta? * si ce pot deveni in viata daca termin liecul de mate si informatica? big grin Tnx

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca urmezi acest profil poti sa devii programator ( cu calculatoarele...) sau arhitect ( daca urmezi facultatea de politehnica ), prof de mate sau info :)) ...cam astea le stiu eu :D

Cat despre licee cu profil mate-info, Constanta :
-COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU"
-COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA CEL BATRAN"
-COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "CONSTANTIN BRATESCU"
-COLEGIUL TEHNIC "TOMIS"

Si mai sunt multe, te poti uita aici :
http://www.admitereliceu.ro/institutii/county/CT/county_id/15/page/1

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Devii ce vrei indiferent de profilul ales. Facultatea conteaza, nu liceul happy