| superdemi a întrebat:

Ce materie preferati mai mult si de ce? funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Limba romana si engleza.
Limba romana la gramatica pentru ca este normal sa sa stie limba pe materna.Iar la literatura pentru ca, pot sa-mi folosesc imaginatia. Engleza pentru ca este dupa minea, cea mai importanta materie.In orice domeniu ai fi ai nevoie de engleza.In plus si multe dintre melodiile care imi plac mie sunt in engleza si trebuiesa stiu ce inseamna ele laughing

37 răspunsuri:
| Ronni a răspuns:

Mie imi place cel mai mult arta(design), dar nu pentru ca e usor, ci pentru ca sunt talentata. Imi place si economia, biologia si psihologia.
P.S: invat la o scoala internationala, asa ca materiile difera.

| piki a răspuns:

Engleza...fac de cand am 5 ani happy deci o stiu cel mai bine. Si biologia, am o inclinatie spre aceasta materie de asemenea

| IoanaKarina23 a răspuns:

Eu prefer biologia sunt atrasa de ea (simt ca este destinul meu sa merg pe aceasta cale) si limba romana pentru ca imi place foare mult sa citesc carti de toate genurile :*

| Iulia295 a răspuns:

DESEN, pentru ca ne lasa sa ascultam muzica la casti.

| Siraxta a răspuns:

Sunt la un liceu bilingv, deci îmi plac limbile.Momentan fac doar engleză şi germană, dar din a 11-a pot să îmi aleg limba a 3-a, şi o să-mi aleg norvegiana.Pe langă limbi, îmi plac şi literatura, logica şi istoria..Mai sunt atrasă de psihologie şi filozofie, chiar dacă nu le studiez încă.

| TAlina a răspuns:

Pauzaaaaa laughing))...