| AlissaDenissa a întrebat:

Ce materie preferati? Daca va potriviti cu mine dau Funda! 1

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Imi place foarte-foarte mult limba romana, dar invat cu placere si matematica si engleza. Tu?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E legat de transportul marfii in vehicule de mare tonaj cum ar fi pe camion sau autotren si se cheama atestat pentru transport marfa.

| denisia09 a răspuns:

Matematica.

| dianaandra1467 a răspuns:

Limba Română deoarece îneți să vorbești cu simț de răspundere, fără greșeli gramaticale și chestii de genul acesta. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Informatica imi placea cel mai mult

| Katczinsky a răspuns:

LoL Sport :-J

| alexcze2002 a răspuns:

Sprot,religie,muzica. de ce? ma distrez si nu ma doare capullaughing

| Florin19995 a răspuns:

Geografie,Sport,Engleza.

| Lăcrymioara a răspuns:

Biologie

| AlissaDenissa explică:

Vreau sa vad opiniile fiecaruia. Orcine are dreptul sa se exprime.

| AlissaDenissa explică:

Mie imi place Limba romana dar la fel ca tine si matematica si engleza

| Sarcastic a răspuns:

Desen, Sport, Religie, Tehnologie Si Romana.

| GaborGabriela a răspuns:

Matematica

| Denisuka_Deny_1994 a răspuns:

Matematica, limba romana

| FanHorrorMovies1 a răspuns:

Limba Română