| anonim_4396 a întrebat:

Ce materii se fac in clasa a 5-a?

34 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

Romana, mate, engleza, franceza(germana), geografie, istorie, biologie, muzica, desen, info, religie, educatie tehnologica, educatie fizica...cred ca sunt toate, multa bafta!

| RamonaMn a răspuns:

Romana, matematica [algebra, geometrie], muzica, educatzie plastica, educatzie fizica, fizica, religie, biologie, geografie, tehnologie, informatica, limba franceza, limba engleza, istorie, dirigentzie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, Matematica, Biologie, Istorie, Sport, Muzica, Tehnologie, Desen, Religie, Engleza, Germana, Informatica, Geografie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, mate, bio, dirigentie, istorie, sport, muzicaa, tehno, desen, religie, engleza, germana, info, geografie!

| brunetteee a răspuns:

1. Lb Romana
2. Matematica (algebra, geometrie)
3. Biologie (studii dsp plante)
4. Dirigentie
5. Geografie
6. Tehnologie
7. Desen
8. Muzica
9. Sport
10. Optional
11. Religie
12. Engleza
13. Franceza
14.Istorie
succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o intrebare in clasa a V-a nu se face chimie nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, mate, engleza, franceza, Tehnologie, Istorie, Geografie, ed fizica, biologie, desen, muzica, informatica, religie, dirigentie....cred ca sunt toatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, mate, franceza, engleza, istorie, geografie, biologie, tehnolagie, desen, religie, muzica, sport, informatica, psiologie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In clasa a 5-a se fac materiile: franceza, engleza, romana, matematica, sport, desen, istorie, geografie, biologie, religie, muzica, dirigentie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In clasa a 5-a se fac materile: matematica, romana, tehnologie, istorie, geografie, biologie, istorie optional, dirigentie, religie, muzica, sport,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Matematina, romana, desen, religie, tehnologie, sport, biologie, engleza, istorie, muzica, franceza, dirigentie, geografie si porional sunt toate va garantez eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In clasa a V-a se fac:romana; istorie; engleza; matematica; desen; biologie; informatica(calculatoare); tehnologica; geografie; religie; sport; franceza; dirigentie; muzica...si eu suntin cls a V-a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se face chimie in a-5-a in a 7-a se face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, matematica, engleza, geografie, ed pentru sanatate, biologie, desen, istorie, franceza, educatie fizica, muzica, tehnologie, religie,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tehnologia matematica romina dirigintia biologia informatica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt a 4a si nu stiu dar astept cls a5a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexandra spune:romana, mate, franceza, sport, biologie, geografie, dirigentzie, germana, disciplina optionala, ed. tehnologica, desen, muzica,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Biologie istorie geografie religie romana mate engleza franca info muzicaa desen ed tehnologica fara fizica sunt in clasa a 5a si le stiu asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mate lb romana franceza engleza informatica istoriie geografie biologie muzica tehnologie dirigentie desen religie gat astea sunt toate ce mare scofala?crying crying crying aha id meu stefania_camelia1998

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci : Romana, Mathe, Engleza, Franceza, Tehnologie, Informatika, Geografie, Istorie, Muzica, Desen, Biologie, Sport, Religie :-&

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tehno, muzica,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Donsoara Reny, nu se face fizica in clasa a 5a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, matematica, biologie, geografie, desen, muzica, sport, informatica, germana, religie, engleza, istorie, cam astea sunt!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Romana, mate, geografie, geografie optional, engleza, franceza, ed tehnologica, ed fizica, desen, biologie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va spun eu care-s ca sunt in clasa a-5-a :Romana, Matematica, ed. tehnologica, ed.fizica,bilogie,optional(ed.sanatate), muzica, religie, geografie, istorie, engleza, franceza succes al scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Matematica; romana; franceza; engleza; geografie; biologie; muzica; religie; desen; sport; istorie; tehnologie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt in clasa a 5 a sh fac. romana, mate, engleza, franceza, geografie, istorie, biologie, muzica, desen, religie.educatie tehnologica, sport...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si dirigentie