| georgianadaniela26 a întrebat:

Ce meserie pot sa am dupa ce termin facultatea de stiinte, sectia biologie? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cosmin1324 a răspuns:

Daca numai se gandeste la ea e bine, pana la urma de asta intreaba pentru OP https://www.infomunca.ro/......ologie-216

4 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Deci ai pornit o facultate sau te gandesti la ea fara ca habar sa ai la ce iti foloseste? Doamne, de unde veniti?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru cosmin1324):

Altul. Sau alta. Sau ceva. Generatia de maine. Succes la copt pateuri.

| georgianadaniela26 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Evident ca ma gandesc la ce sa fac cu viata mea, dupa ce termin cu bacul. Nu as porni pe un drum, fara sa cunosc acel drum. De asta ma si interesez, din timp. Nu cred ca este ceva rau sa întrebi si sa cauti raspunsuri, oricat de banale ar fi intrebarile happy

| cosmin1324 a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Da care e problema daca fata a intrebat, nu asta e cel mai bine? Sa te interesezi inainte si sa ceri sfaturi? Nu toata lumea stie din clasa a 9-a ce facultate sa faca si e bine daca se intereseaza inainte sa faca o alegere