| ImUnlord a întrebat:

Ce parere aveti de Liceul Teoretic Traian din Constanta? Cei care sunteti acolo, cum vi-se pare?

3 răspunsuri:
| Himynameis a răspuns:

Am pe cineva care e acolo si a zis ca se muta ca e oribil si ca si profesorii sunt oribili si iti da note mici si vor mai mult sa te lase si ca oamenii de acolo sunt toti numai fite si figuri

| nicoleta0423 a răspuns:

Varul meu invata acolo si nu ii place, se tot plange de profesori.

| Clorox a răspuns:

Este foarte greu, sunt doar persoane de bani gata si fitosi... Si profesorii sunt cam de rahat.