| xzDarius777Andreix a întrebat:

Cine dintre voi studiază la liceul teoretic Traian sau Călinescu din Constanţa? Cum este acolo?

2 răspunsuri:
| deix001 a răspuns:

Am o prietena la Căli. Ea spune că e și bine și rău din punct de vedere al profesorilor. Adică fiecare cu toanele lui. Dacă stai în banca ta, înveți, totul e ok. Cât despre colegi, se înțelege foarte bine cu ei, s-au acomodat repede, ea fiind o tipă socială și deschisă. Liceul-îi place. E mare, spațios etc. Până la urmă la ce liceu ai intrat?

| MiaaSd a răspuns:

E naspa, am fost in vizita la licee, ne.au dat afara, au tipat la noi, am fost tratati ca pe niste cartofi