| Danx a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiul Aurel Vlaicu din Bucuresti? Profesorii sunt severi? Au catalog online? Cum e colectivul, sunt multi cu fite, se dau mari cu toale de firma, batausi?

Răspuns Câştigător
| chuckmanson a răspuns:

1. Nici cel mai bun liceu din lume, dar nici cel mai prost. Nu e un colectiv extraordinar în care să te simți ca acasă, dar nu e nici iadul pe Pământ.
2. Câțiva sunt dar majoritatea sunt exact opusul. Dacă ar fi să număr numărul de ore la care toatî clasa stă pe telefon, m-aș împușca.
3. Din câte știu eu nu.
4. În general acolo e un colectiv de făcut mișto și cam atât. Sunt destui care au țoale de firmă, dar majoritatea nu se dau mari ca proștii dar mai sunt și excepții. Bătăuși nu, e un liceu destul de sigur, nu te hărțuiește nimeni acolo. În general colectivul de acolo e bun numai de făcut caterincă și cam atât.

1 răspuns:
| Danx explică (pentru chuckmanson):

Sunt multi cu droguri?