| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceele Elena Cuza, Ion Barbu, Tudor Vladimirescu, Eugen Lovinescu din Bucuresti? Am media de admitere 8, 65 si vreau sa merg pe profilul mate-info.

4 răspunsuri:
| shippuden a răspuns:

Slabe

| shippuden a răspuns:

Jean Monnet am auzit ca-i liceu bun, de viitor

| xjr97 a răspuns:

Elena Cuza: unul dintre liceele foarte bune ale Bucurestiului, singurul de pe lista ta care are titlul de "colegiu national"
Ion Barbu: bunicel, fara a fi prea prestigios
Tudor Vladimirescu: la fel ca Barbu
Eugen Lovinescu: nu am auzit lucruri bune despre el.
Daca media iti permite, gandeste-te si la Moisil sau Creanga (chiar daca va trebui sa iesi din sectorul 6), care sunt doua licee despre care stiu lucruri bune, in sensul ca se face carte. Succes!

| NimeniSiAtat a răspuns:

Recomand cu caldura liceul Ion Barbu!