| JustMe47 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceele : -Caragiale
-Rosseti
-Scoala Centrala
-Cuza ( dar... nu prea ma intereseaza)
-Tudor Vladimirescu
Va rog sa-mi spuneti despre liceu, nu ( eu vreau la ala, ca mi-se pare mie bun )!?!

4 răspunsuri:
| nastasevioleta a răspuns:

In Scoala Centralaa e super.Eu sunt in clasa a 11-a la filologie in Scoala Centrala, si nu regret deloc alegerea facuta.Majoritatea profesorilor sunt foarte buni, intelegatori, de treaba, si elevii sunt foarte ok.

| JustMe47 explică (pentru nastasevioleta):

Cunosti un baiat : Alexandru ( care e tot la filo si are par mai lung ) sau pe unul Coso de la mate-info?

| nastasevioleta a răspuns:

Alexandru Stoica?

| nastasevioleta a răspuns:

Pe Coso nu il stiu.