| anonim_4396 a întrebat:

Ce rugaciune sa spun sa iau 10 in teza?

Răspuns Câştigător
| Cristina17_1223 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Nu conteaza ce rugaciune folosesti, daca nu inveti nu ti va folosi la nimic. Important este ca inainte de teza sa inchizi ochii si sa Il rogi pe Domnul sa-ti lumineze mintea si sa fie alaturi de tine pe tot parcursul tezei, pentru ca tu sa poti da tot ce stii si sa rezolvi corectwinking [normal, ca asta presupune si un studiu individual acasa asupra obiectului cu pricinahee hee ]. Dupa teza, trebuie sa ai incredere ca totul va fi bine si EL te- a auzit si ajutat! si restul vine de la sine. Eu cam asa fac si mereu s a terminat cu bine. Poti sa incerci si tuwinking si sa-mi zici ce nota ai luat laughing sper ca te am ajutat :d te am pupat si multa bafta la teza :*:*:* fundita?batting eyelashes

39 răspunsuri:
| NoKiaaaaa a răspuns:

Spune Tatal Nostru si Crezul si vei lua cu siguranta 10 in teza

| Diana3509 a răspuns:

Niciuna. Invata-ti sau copiaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tatal nostru care esti in ceruri pune-mi cartea in brate si mintea la lectie ca sa pot invata ca sa iau 10 la teza laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ratat esti...
Crezi ca te influenteaza cu ceva? esti slab si praf

| Dreamy a răspuns:

Dumnezeu iti da...Dar nu iti pune in poala.

Succes la invatat!

| AdamBlack a răspuns:

Trebuie sa faci un ritual...sa deschizi cartea sa inveti si dupa aplici ce ai invatat in teza! straight face

| kimmii a răspuns:

Poti sa spui 10 rugaciuni laughing dar daca nu inveti tot degeagarolling on the floor
nu sti si tu expresia "Dumnezeu iti da, dar nu iti baga si in sac"

| Biancaaa6729 a răspuns:

Tatal nostru, dar cel mai important e sa invetihappy

| denysa_4118 a răspuns:

laughingnu stiu incearca si tu Tatal Nostrubig grin

| dongyi_7706 a răspuns:

E geniala intrebarea astarolling on the floorrolling on the floor
Incearca-le pe toate, vezi care merge.sau, stai! mai bine inveti?