| Adrianadiafg a întrebat:

Ce se intampla dupa ce predau documentația, de la atestatul de informatică cu pagina web? O primesc inapoi cand prezint atestatul?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Lucrarile de diploma se fac in 3 exemplare identice: un exemplar se preda institutiei, un exemplar dai indrumatorului lucrarii, iar al treilea exemplar ramane al tau.
La examen, pentru prezentare duci cu tine exemplarul tau, faci prezentarea, iar exemplarul tau il duci cu tine acasa.