| ioanamaria2000 a întrebat:

Ce se poate face daca nu dau a doua sesiune? Se poate recupera? Am toate creditele pe primul semestru.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu vad de ce nu ai da niciun examen din sesiune, aparte daca nu vrei sa ai atata restante cate examene ratezi

| Amethyst01 a răspuns:

Da, verifica structura anului universitar si trebuie sa fie o saptamana de restante la final de vara sau la inceput de septembrie.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai înseamnă ca ai jumatate din creditele anuale. Depinde câte credite sunt necesare ca sa poți intra în sesiunea de restante. Dacă vor totuși sa ai peste jumatate din credite luate atunci nu poți intra în la restante pentru ca nu ai suficiente. Eu zic sa te interesezi la facultatea ta de câte credite luate deja e nevoie ca sa poți participa in sesiunea din toamna.