| Christian515 a întrebat:

Cine credeti ca a fost cel mai bun fotbalist din lume? pele, maradona, messi, ronaldinho, c.ronaldo? eu zic ca ronaldinho

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maradona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place de c ronaldo pentru ca are tehnica la joc alearga foarte tare da pase bune si maradona dar iel ierea pe timpul lui cel mai bun acum e c ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldo? nici pe departe.pele nimeni nu se mai poate compara cu pele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MESSI clar este cel mai bun fotbalist din toata istoria fotbalului, dupa el PELE, dupa aceia MARADONA, RONALDINHO,..., pe locul 99999999999999999999999999999 cristiano ronado care da cu stangu - in dreptu si cade in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mentionezi in ce perioada. daca te referi la trecut as zice maradona. dar daca te referi la prezent zic Cristiano Ronaldo. E adevarat ca mai are scapari de temperament dar le are din anumite motice. Mie imi place CR7 din 2006-2007 pina acum e adevarat ca era mai bun la Mancester United pentru ca atunci nu aparea in atitea reclame poze etc. Mie imi place la el ca este frumos, nu uriti ca altii, imi plac driblingurile sale, stilul de a bate loviturile libere si faptul ca pune efort maxim la fiecare partida de fotbal...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano ronaldo e adevaratul magician al mingii... ceilalti nici nu se compara cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Christian cred ca messI este cel mai bun, pentru ca a fost declarat de fifa cel mai bun jucator din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate este evident ca messi este cel mai bun.Ati mai vazut voi fotbalisti ca el?
maradona era u drogat, si c.ronaldo nu are treaba cu fotbal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca c.ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pele are sutul bun. maradona e drogat. ronaldinho e batran. c.ronaldo e stat pronolaughing doar filmeaza e paralael cu fotbalu. si ramane messi care are vit mare si stie sa dea o pasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldinho! :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo este cel mai bun fotbalist din lume il rupe la fotbal pe Lionel Messi si pe Ronaldinho!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii.batting eyelashes cel mai bun, in trecut. a fost Pele. thinking iar acum e. Zapataa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi este cel mai bun e peste oricine oricand este cel mai constant ever mai bun cu mult ca pele si maradona el trece de aparari intregi nu de un singur fundas cum trecea pele sau maradona pe vremea lor si dupa messi e ZIDANE NU MAI PUNETI BOTUL LA MARADONA SI PELE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldinho E Cel Mai Bun, Messi si Ronaldo nu vor fi niciodata Ca El.Ronaldinho te facea la fiecare faza sa sari de pe scaun, nimeni nu a fost ca el, Pele a fost mic copil si Maradona la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca lionel messi.ronaldiho e vaide capu lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi este cel mai bun,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot laa fel.ronaldinho

| ΛᄂΣX a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun din lume a fost pele si pe locul 2 maradona. In prezent messi este cel mai bun, un jucator fantastic. are sanse sa depaseasca recordul de goluri al lui pele si chiar sa devina mai bun. hai messi!

| Cristina_3547 a răspuns:

Maradona.
iar acum cel mai bun este xavi hernandez tongue

| bogdan_5147 a răspuns:

Pff cam greu de zis ronaldinho a fost bun la timpul lui, cr si messi sunt buni acum au talent si cred ca o sa mai joace bine mult timp de acum inainte iar pele si maradona au fost jucatori buni si vor ramane in istorie pentru ca la vremea lor au jucat un fotbal frumos si erau cei mai buni, dintre acestia pe care i-ai mentionat mai sus cred ca CR e cel mai bun, are si talent cu carul si stie cum sa il foloseasca si un lucru destul de important nu oscileaza, adica nu azi joaca bine si maine nu da o pasa buna, e constant in evloutii...parerea mea

| alex_8276 a răspuns:

Ronaldinho este si a fost varza... a avut o perioada de sclipire dar s-a stins... ce-i mai buni jucatori au fost si vor ramane Pele si Maradona. (Pele nr 1)

| florinz a răspuns:

Sa fim serioasi baieti.Intre jucatori extraordinari de acum si PELE, MARADONA nu exista grad de comparatie.Ce au facut cei doi se numeste istorie si nimeni in acest moment nu are potential de ai ajunge pe vreunul din ei.Vi se pare voua ca Ronaldinho este macar pe jumatatea lui Maradona? Nu este.Sau se poate compara cu Johan Cruyff? Nu se poate.Acestia sunt vedetele fotbalului nu cei din prezent care joaca doar pentru bani.

| Anonimu09 a răspuns:

Pai pentru mine acum in 2011 logic e Messi pentru ca Barcelona este pe locul 1 si el este golgheterul alaturi de Ronaldo...

| Cecaterincamaxima a răspuns:

Hmm! Ce imi place de voi cand va agitati asa dar habar aveti happy! Fara nici un fel de indoiala cel mai bun jucator este Ronaldinho! Este cel mai tehnic si cel mai stabil! Messi e mai rapid.da. poate messi este mai bun.dar si Ronaldinho! Acum e la flamengo in brazilia si face spectacol :*! La 30 de ani! Cat despre c. ronaldooo rolling on the floor)))))) AHAHAAAA Ronaldo cel mai bun auzi rolling on the floor))! Cum a spus maradona. : Ronaldinho este cel mai bun fotbalist din lume! Forzza R10! Forzza Ronaldinho! Forzza brazil! YM : R1o.forever!

| flavius_2937 a răspuns:

Ai dreptate.ronaldinho este cel mai bun fotbalist al acestui deceniu si cel mai tehnic.Ce pase da el nu mai da nici Xavi,Iniesta,Messi, Villa, etc.Hai Ronaldinho R10

| italianu1 a răspuns:

Man uitati-va si voi la un numar de goluri marcate, pele are goluri cat toti astia la un loc este mult mai eficient :parerea mea pele

| Ous_Adela_1973 a răspuns:

Ronaldinho e cel mai tare dar si ronaldo e bun totusi eu tin cu ronaldinho

a spus-o marius

| rakatamafuji a răspuns:

Orice ar spune invidiosii nu a fost si nici nu va mai fii un jucator cu atata valoare si iubire pentru joc la fel ca, Cristiano Ronaldo! Toti care il criticati, radeti de el etc. sunteti doar invidiosi pe succesul acestuia, faima, driblinguri, si loviturile sale libere(folha seca)winking. Pele a fost bun la vremea lui. Maradona la fel. dar nu au adus o noua culoare fotbalului. Ronaldinho este cel care poate fii numit EGALUL lui Cristiano Ronaldo. dar nu mai multwinking intr-adevar si Messi este un jucator de valoare, care isi merita faima. dar nu va fi niciodata la nivelul lui C.R. tongue Messi e bun mai mult din noroc. ii apar multe ocazii si profita... Ronaldo nu asteapta sa vina ocaziile la el, ci le creeaza.nu stiu ce spuneti voi dar eu sunt de parere ca, Cristiano Ronaldo este si va fi mereu cel mai bun jucator din lume.