| Gbx a întrebat:

Cine știe cum va fi anul școlar 2020-2021, câte zile vom merge la școală?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Momentan nu știe nimeni, decât câteva planificări.

"Structura anului școlar 2020-2021 are 34 de săptămâni de cursuri, care totalizează 167 de zile de școală".

Acum nu se știe exact câte din acestea mergem propriu-zis la școală. Rămâne de văzut.

| Vasile2003 a răspuns:

La mine cel putin va fi prin rotație 2 saptamani la școală, 2 săptămâni online ...deci zilele efective de mers la școală se vor diminua...