| georgiana_3132 a întrebat:

Cine stie daca liceul economic Costin C. Kiritescu este bun? Astept raspuns.Multumesc!

24 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Eu nu sunt in Kiritescu sunt in Vladimirescu, dar am fosti colegi pe acolo si mi-a zis si varamiu ca nu e cine stie ce. Daca vrei "sa faci carte" si ai o medie buna nu se merita sa intri la kiritescu.Este adevarat arata bine e renovat dispune de laboratoare, e curatel. A si am inteles ca se poarta uniforma.Au toti tricouri la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super bun liceu acum termin eu si sunt super profesori cu cateva exceptii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am invatat in kiritescu sunt a 12-a mai concret maine dau bacu si iti pot spune ca e un liceu bun si daca vrei sa faci carte faci, sunt profesori capabili. daca vrei sa fii tocilara 4 ani poti si daca vrei sa-ti traiesti viata de liceu de asemenea poti.asta nu inseamna sa nu vii la scoala dar nu te strofoci prea tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu invat in acest liceu si e bun sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vreau urgent sa vb cu cineva care invata la liceul economic Costin C. Kiritescu. am o intrebare de pus.cine poate sa-mi spuna cum se numesc profesorii de economie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... daca e cineva care a terminat recent la acest liceau va rog sa-mi dati un mail pe theodora2309@yahoo.com. Vreau doar sa intreb ceva. E urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...as vrea sa stiu cum este liceul kiriteescu deoarece acum st a 8-a si as vrea sa intru la acest liceu.astept raspuns.multumesc

| ralll a răspuns:

Vreau si eu in kiritescu si as vrea sa stiu cam ce predomina ca majoritate. adica daca sunt multi cocalari sau dk sunt rockeribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am terminat anul trecut in kiritescu si pot spune ca a fost ssuuuper... ti-l recomand cu cea mai mare placerehappy...multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrieti si voi mai multe amanunte despre kiritescu. nu doar ca e bun sau ca e " super ".

| ralll a răspuns:

Unde pot gasi si eu o poza cu liceul ca nu am gasit pe nicaieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti informatii despre liceul kiritescu dati mi add bebelusha_crazy_dulse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am intrat acum in liceul acesta si am auzit ca este ff bine si foarte bun liceul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun.eu sunt in acest lik. e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mahh sunt cativa profi mai rai, dar restul sunt mai de trb.acum daca vrei sa inveti e ok poti daca nu, nu.
e alegerea ta!:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt in c kiritescu dar varu mea este si spune ca este deosebit de bun acolo mai voi duce si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce media se intra in kiritescu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am terminat acum ceva mult timp, si referitor la ce ti zis tipa de la vladimirescu, pot sa spun ca iti ofera un grad de cultura mult mai ridicat fata de celelate licee teoretice (mai ales decat vladimirescu), plus ca dupa ce termini ai mai multe obtiuni, eu de exemplu am continuat la constructii (inginer), dar si acum ma folosesc de cunostintele din liceu (contabiliate, marketing), si nu stiu ce procent continua mai departe de la vladimirescu fata de kiritescu, aici ma refer la facultatile serioase de la stat

| Cuuukii a răspuns:

In Kiri' e fratele meu, iar eu sunt in Kretzu'. Kretzulescu e mai bun decat Kiritescu.

| zozo_4711 a răspuns:

Cine este din acest liceu v-as ruga si eu sa imi spuneti cand aveti ziua portilor deschise. Va multumesc.

| inimadecaramel a răspuns:

Da este bun

| Andrei_Cezar_Moarti_1973 a răspuns:

Este super tare aici la liceu. eu tocmai termin a5a. astazi eu si colegii mei am facut un ditamai protestu si n-am patit nimic.rolling on the floor
a da. se invata bine. am facut protestul ala ca sa ne mai distram si noi!

| Alexandru_Iosifescu_1984 a răspuns (pentru inna):

Îmi poți zice la ce ora se intră și la ce ora se iese?